FINAŁ KONKURSU MIĘDZYSZKOLNEGO - UCZENNICA III LA NA PODIUM

  • Opublikowano: poniedziałek, 15, październik 2018 14:57
  • BJ
  • Odsłony: 799

UCZENNICA III LA NA PODIUM KONKURSU MIĘDZYSZKOLNEGO!

13 października 2018, na mecie Memoriałowego Biegu im. Bogdana Włosika, odbył się finał międzyszkolnego konkursu "Historia Bogdana Włosika i Komisji Robotniczej Hutników "Solidarność". Zaraz po tym, kiedy ostatni uczestnicy ukończyli bieg i kiedy złożono wiązanki pod pomnikiem czczącym pamięć zastrzelonego hutnika i inne ofiary stanu wojennego, Komisja konkursowa przeprowadziła finałową rozgrywkę konkursu historycznego.

Przypomnijmy, że do ścisłego finału zakwalifikowało się sześciu uczniów szkół technicznych z terenu Nowej Huty. Finałowy etap konkursu opierał się na losowaniu zestawu trzech pytań, na które zawodnicy odpowiadali po czterominutowym namyśle. Czteroosobowa Komisja w składzie: Katarzyna Grudzińska (Przewodnicząca Jury), Ewa Dybaś, Dorota Klimek (nauczyciele Zespołu Szkół Huty im. Tadeusza Sendzimira) i Roman Wątkowski (przedstawiciel KRH)  wyłoniła zwycięzcę oraz laureatów konkursu. Wśród ogromnego aplauzu i zainteresowania zgromadzonej publiczności poszczególne pozycje zdobyli:

Miejsce pierwsze: Sebastian Gąsiorowski (Zespół Szkół Elektrycznych nr 2)

Miejsce drugie: Gabriela Krawczyk ( Zespół Szkół Budowlanych Przyzakładowych "Chemobudowa" Kraków SA)

Miejsce trzecie: Aneta Chwalik - Zespół Szkół Zawodowych HTS SA)

Składamy serdeczne gratulacje zwycięzcy, laureatom oraz pozostałym uczestnikom konkursu.
W imieniu Organizatorów, Komisji Konkursowej oraz własnym,
Katarzyna Grudzińska

 

Zdjęcia: Krzysztof Klimek

 

Nabór 2019/20:
Rekrutacja
na rok szkolny
2019/2020.

- Podanie
wniosek
o przyjęcie
do szkoły!

Szkoła

 

Biblioteka

 

 Instagram

 

Wolontariat

 

DO POBRANIA

 Podręczniki 2019/20

    Wykaz - link.

Szkoły dzienne:

1. Dyżury nauczycieli
    dla Rodziców.

2. Kalendarz roku
    szkolnego
    (w przygotowaniu).

Liceum zaoczne:

1. Podanie do szkoły.

2. Harmonogram zajęć
    2018/19, 2 sem.

 

 

 


                 
O nas

Os. Złotej Jesieni 2
31-826 Kraków
Tel.: +48 12 648 36 80
Fax: +48 12 425 04 17