Microsoft Azure Dev Tools for Teaching

Program Azure Dev Tools for Teaching to usługa oparta na subskrypcjach oferta przeznaczona dla szkół i wydziałów z naukowym, technologicznym, inżynieryjnym i matematycznym programem nauczania. Zapewnia nauczycielom, wykładowcom, uczniom i studentom profesjonalne narzędzia programistyczne i projektowe, oprogramowanie oraz usługi od firmy Microsoft. Zawiera najnowsze technologie i usługi w chmurze, które inspirują i angażują uczniów i studentów. Ponadto zapewnia nauczycielom i wykładowcom zróżnicowany zestaw zasobów, dzięki którym ich zajęcia będą stawiać przed uczniami i studentami nowe wyzwania.

Microsoft Azure Dev Tools for Teaching jest programem dzięki któremu uczniowie informatycznych kierunków kształcenia w szkołach średnich i na uczelniach wyższych otrzymują dostęp do komercyjnego oprogramowania i usług chmurowych firmy Microsoft bez opłat.

Uczniowie technikum i nauczyciele przedmiotów informatycznych mogą zainstalować oprogramowanie (do celów naukowych i edukacyjnych) na komputerach osobistych bez żadnych opłat. Program Microsoft Azure Dev Tools for Teaching nie obejmuje zastosowań komercyjnych.

Linki