I EDYCJA ODKRYWAMY TALENTY JUŻ ZA NAMI

  • Opublikowano: poniedziałek, 04, czerwiec 2018 18:46
  • MM
  • Odsłony: 640

Pierwsza edycja konkursu „HTS – odkrywamy talenty!”  już za nami !

Uczniowie obdarzeni zdolnościami wokalno-muzycznymi, tanecznymi, plastycznymi … i przede wszystkim odwagą zaprezentowali się szkolnej publiczności. Występy przyjęto gromkimi brawami, a prace plastyczne zdobiące szkolną świetlicę dużym uznaniem.

Konkurs zakładał rozwijanie pasji, talentów i przede wszystkim służył bliższemu poznaniu się i szkolnej integracji. Pokazał też, ze szkoła to miejsce, w którym trzeba uzewnętrzniać swój potencjał intelektualny, ale też można pokazać „co się w duszy komu gra…”

Organizatorzy konkursu p.Magdalena Gediga, p.Katarzyna Domagała i p.Dorota Klimek dziękują uczestnikom za odwagę i zapraszają wszystkich chętnych do udziału w kolejnych edycjach!

 


                 
O nas

Os. Złotej Jesieni 2
31-826 Kraków
Tel.: +48 12 648 36 80
Fax: +48 12 425 04 17