RELACJA Z XVI SPOTKAŃ GIMNAZJALISTÓW - HTS OBLEGANA

G I M N A Z J A L I Ś C I  !

Cieszymy się, że tak licznie odwiedziliście nasze stanowisko wystawcze na 16 Styczniowych Spotkaniach Gimnazjalistów. Sądzimy, że znacie już naszą  Szkołę, kierunki oraz zawody, w których  kształcimy młodzież.  Mieliście okazję przekonać się, że nasza oferta jest atrakcyjna, dostosowana do potrzeb rynku pracy, skierowana do dziewcząt oraz chłopców. Nie bez znaczenia są opinie i doświadczenia starszych Kolegów, które mieliście okazję poznać w trakcie indywidualnych rozmów.

Jeszcze wiele razy będziecie mieli okazję zobaczyć naszą Szkołę na Targach Edukacyjnych. Szukajcie nas koniecznie 8 lutego 2018 r. na os. Spółdzielczym.

Możliwe, że nasi nauczyciele trafią też do Waszych Gimnazjów z krótkimi prezentacjami o tym wszystkim, co składa się na jakość kształcenia, atmosferę i ugruntowaną pozycję naszej Szkoły w Krakowie.

A teraz zaglądajcie na naszą stronę www.zszhs.krakow.pl, czytajcie i oglądajcie zdjęcia ! Zapraszamy !