STYPENDYŚCI PREZESA RADY MINISTRÓW

8 listopada 2017 r. o godzinie 10.00 w Sali Teatralnej Kuratorium Oświaty w Krakowie odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów z terenu miasta Krakowa, z  terenu  powiatów: chrzanowskiego, krakowskiego, miechowskiego, myślenickiego, olkuskiego, proszowickiego, wielickiego  oraz  z  terenu  powiatów nowotarskiego i tatrzańskiego. Wydarzenie uświetnił występ Chóru Zespołu szkół w Michałowicach.

W gronie szczególnie uzdolnionych uczniów, którzy uzyskali wybitne osiągnięcia edukacyjne znaleźli się również uczniowie naszej szkoły. Stypendium Prezesa Rady Ministra otrzymali: Julia Zimnicka z klasy III La i Konrad Stefański z klasy IV Ta.

Pamiątkowe dyplomy wręczyła Pani Barbara Nowak Małopolski Kurator Oświaty. Cieszymy się z sukcesu naszych uczniów, serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia! 

Opracowała: Beata Juchnik

 

 


                 
O nas

Os. Złotej Jesieni 2
31-826 Kraków
Tel.: +48 12 648 36 80
Fax: +48 12 425 04 17