ETAP SZKOLNY DYKTANDA JUŻ ZA NAMI!

Etap szkolny Małopolskiego Dyktanda Niepodległościowego "Po polsku o historii" już za nami! 10 października 2017 punktualnie o godzinie 13 dziewiętnastu uczestników zmierzyło się z nieprostym tekstem pt. "Złotówka a sprawa polska'. W eliminacjach zwyciężył i do drugiego, wojewódzkiego etapu zakwalifikował się wstępnie uczeń klasy I Tc, Marcin Kaliciński. Warunkiem awansu było uzyskanie co najmniej 70 punktów ze stu możliwych do zdobycia. Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki!

Winszujemy również Gabrieli Gacek, uczennicy klasy I Te, która zdobyła drugie miejsce oraz Rozalii Krężałek z I Ta, która uzyskała miejsce trzecie.

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział w konkursie i już teraz zapraszamy do udziału w przyszłorocznej edycji! 

Przygotowanie: Katarzyna Grudzińska & Beata Juchnik