DZIĘKUJEMY GIMNAZJALISTOM ZA ODWIEDZENIE NASZEGO STOISKA NA TARGACH

G I M N A Z J A L I Ś C I ! Dziękujemy, że tak licznie odwiedziliście nasze stanowisko wystawcze na Targach Edukacyjnych na ul. Ułanów 9. Sądzimy, że znacie już naszą Szkołę, kierunki oraz zawody, w których kształcimy młodzież. Mieliście okazję przekonać się, że nasza oferta jest atrakcyjna, dostosowana do potrzeb rynku pracy, skierowana do dziewcząt oraz chłopców. Nie bez znaczenia są opinie i doświadczenia starszych Kolegów, które mieliście okazję poznać w trakcie indywidualnych rozmów na Targach.

Jeszcze wiele razy będziecie mieli okazję zobaczyć naszą Szkołę na Targach Edukacyjnych. Szukajcie nas koniecznie ! Możliwe, że nasi nauczyciele trafią też do Waszych Gimnazjów z krótkimi prezentacjami o tym wszystkim, co składa się na jakość kształcenia, atmosferę i ugruntowaną pozycję naszej Szkoły w Krakowie.

A teraz zaglądajcie na naszą stronę  www.zszhs.krakow.pl , czytajcie i oglądajcie zdjęcia ! Zapraszamy !

 


                 
O nas

Os. Złotej Jesieni 2
31-826 Kraków
Tel.: +48 12 648 36 80
Fax: +48 12 425 04 17