V MIKOŁAJKOWY TURNIEJ O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY

Jak co roku od 5 lat, 6 grudnia to dzień Świętego Mikołaja i tradycyjnie największy Turniej Szkolny. W tym roku po raz 5. odbył się Mikołajkowy Turniej o Puchar Dyrektora Szkoły. 

Udział wzięło 16 zespołów, w tym zespół nauczycieli: w składzie: Marcin Krupa, Mirosław Myca, Mariusz Miłowski, Michał Gediga oraz Piotr Gaździcki. Liczyła się dobra zabawa, gra według zasad Fair- Play, a także zdrowa rywalizacja. Po raz pierwszy zagrała także drużyna Absolwentów w składzie: Michał Klasa, Marcin Nosek, Michał Zych, Bartosz Piwowar, Adrian Łuczywo. Absolwenci zagrali dwa mecze: najpierw z nauczycielami, a następnie z v-ce Mistrzem klasą 3 La.

Po ponad 6 godzinach gry na wysokim poziomie poznaliśmy najlepszą trójkę zespołów.

1 miejsce zajęła klasa 3 La ... w składzie: Kamil Stępa, Mateusz Gaj, Krystian Ziętarski, Bartosz Włodarski oraz Sylwester Durmała.

2 miejsce zajęła klasa - 3 Tb

3 miejsce zajęła klasa - 1 A

Organizatorami Turnieju byli: mgr Mirosław Myca oraz mgr Piotr Gaździcki. Serdeczne gratulacje i do zobaczenia za rok w kolejnej edycji :)