GOŚCIE Z EUROPEJSKIEGO PROGRAMU COMENIUS

  • Opublikowano: środa, 20, maj 2015 10:50
  • Super User
  • Odsłony: 2376

W niedzielę, 21 października, nasza szkoła była gospodarzem koordynacyjnego spotkania programu RICK’S café, w  ramach europejskiego programu Comenius którego uczestnicy oprócz obrad, mieli okazję poznać naszą szkołę i Kraków. Nasi goście stanowili mieszankę kultur i tradycji różnych krajów Starego Kontynentu, takich jak Portugalia, Hiszpania, Malta, Włochy, Grecja oraz aspirująca do Unii Europejskiej Turcja. W poniedziałek, 22 października, uczestnicy konferencji z Malty zrealizowali projekt filmowy w ramach współpracy z naszą szkołą. Nasi uczniowie mieli okazję uczestniczyć w przedsięwzięciu polegającym na przygotowaniu scenariusza oraz nakręceniu filmu, w którym również wystąpili. Realizacja tego projektu przyniosła jego uczestnikom wiele satysfakcji oraz radości, pokazując, że szkoła to nie tylko miejsce, w którym zdobywa się wiedzę, ale także dające możliwość uzyskania nowych, cennych życiowych doświadczeń. Otwiera to także możliwości dalszej współpracy naszej szkoły z nowymi zagranicznymi partnerami.

Nabór 2019/20:
Rekrutacja
na rok szkolny
2019/2020.

- Podanie
wniosek
o przyjęcie
do szkoły!

Szkoła

 

Biblioteka

 

 Instagram

 

Wolontariat

 

DO POBRANIA

 Podręczniki 2019/20

    Wykaz - link.

Szkoły dzienne:

1. Dyżury nauczycieli
    dla Rodziców.

2. Kalendarz roku
    szkolnego
    (w przygotowaniu).

Liceum zaoczne:

1. Podanie do szkoły.

2. Harmonogram zajęć
    2018/19, 2 sem.

 

 

 


                 
O nas

Os. Złotej Jesieni 2
31-826 Kraków
Tel.: +48 12 648 36 80
Fax: +48 12 425 04 17