UROCZYSTE ROZDANIE LEGITYMACJI HONOROWEGO KRWIODAWCY

25 listopada br w Zespole Szkół Zawodowych im. T. Sendzimira odbyło się ważne wydarzenie – uroczyste rozdanie legitymacji Honorowego Dawcy Krwi.Prezes Hutniczego Klubu Honorowych Dawców Krwi – pan Leszek Chabinka, po krótkiej prelekcji na temat istoty oddawania krwi i szlachetności Akcji Krwiodawstwa, rozdał legitymacje uczniom, którzy 17 września oddali krew po raz pierwszy.


HONOROWI DAWCY KRWI
Krwiodawcy otrzymali również symboliczną kropelkę krwi oraz bransoletkę – znak Akcji Krwiodawstwa w ZSZ HTS.
Miłym akcentem było wręczenie podziękowania dla naszej uczennicy Olgi Maciuszek z klasy I La oraz podziękowań nauczycielom, p.Dorocie Klimek oraz Magdalenie Kostrz-Jaje za pomoc w organizacji 2. KrwioBiegu Kraków.
PODZIĘKOWANIA
Na zakończenie uroczystego spotkania dyrektor szkoły- pan Mirosław Ziarek, podziękował wszystkim za zaangażowanie i podkreślił sukcesy naszej szkoły w organizacji krwiodawstwa. Szkoła w ubiegłym roku przekazała ponad 61 litrów krwi. Jest to niezwykłe osiągnięcie.
Jeszcze raz dziękujemy wszystkim dawcom!