UROCZYSTE ROZDANIE LEGITYMACJI HONOROWEGO KRWIODAWCY

  • Opublikowano: poniedziałek, 11, maj 2015 12:53
  • Super User
  • Odsłony: 2532

25 listopada br w Zespole Szkół Zawodowych im. T. Sendzimira odbyło się ważne wydarzenie – uroczyste rozdanie legitymacji Honorowego Dawcy Krwi.Prezes Hutniczego Klubu Honorowych Dawców Krwi – pan Leszek Chabinka, po krótkiej prelekcji na temat istoty oddawania krwi i szlachetności Akcji Krwiodawstwa, rozdał legitymacje uczniom, którzy 17 września oddali krew po raz pierwszy.


HONOROWI DAWCY KRWI
Krwiodawcy otrzymali również symboliczną kropelkę krwi oraz bransoletkę – znak Akcji Krwiodawstwa w ZSZ HTS.
Miłym akcentem było wręczenie podziękowania dla naszej uczennicy Olgi Maciuszek z klasy I La oraz podziękowań nauczycielom, p.Dorocie Klimek oraz Magdalenie Kostrz-Jaje za pomoc w organizacji 2. KrwioBiegu Kraków.
PODZIĘKOWANIA
Na zakończenie uroczystego spotkania dyrektor szkoły- pan Mirosław Ziarek, podziękował wszystkim za zaangażowanie i podkreślił sukcesy naszej szkoły w organizacji krwiodawstwa. Szkoła w ubiegłym roku przekazała ponad 61 litrów krwi. Jest to niezwykłe osiągnięcie.
Jeszcze raz dziękujemy wszystkim dawcom!Podział godzin
2019/20:

Szkoły
dzienne
Lic-Tech-Branż.

 

Szkoła

 

Biblioteka

 

 Instagram

 

Wolontariat

 

DO POBRANIA

 Podręczniki 2019/20

    Wykaz - link.

 

Liceum zaoczne:

1. Podanie do szkoły.

2. Harmonogram zajęć
    2019/20, 1 sem.

 

 

 


                 
O nas

Os. Złotej Jesieni 2
31-826 Kraków
Tel.: +48 12 648 36 80
Fax: +48 12 425 04 17