10.12.21

Wyniki eliminacji międzyszkolnych

12 października 2021 w szkolnej świetlicy odbyły się międzyszkolne eliminacje konkursu pn. „Historia Bogdana Włosika i Komisji Robotniczej Hutników NSZZ Solidarność – z okazji Jubileuszowego XXV Biegu Memoriałowego im. Bogdana Włosika”. Trzecia już edycja tego konkursu tradycyjnie adresowana została do uczniów szkół technicznych z terenu Nowej Huty. Tym razem z zaproszenia skorzystali goście z Zespołu Szkół Elektrycznych nr 2, Zespołu Szkół Mechanicznych nr 3, Zespołu Szkół Ekonomicznych nr 2, Zespołu Szkół Budowlanych PBP „Chemobudowa – Kraków” S. A. i Zespołu Szkół Gastronomicznych nr 1. W zmaganiach łącznie wzięło udział 23 uczniów.

Drugi, publiczny etap konkursu rozegrany zostanie między pięcioma najlepszymi osobami wyłonionymi w ramach eliminacji, a odbędzie się 16 października 2021 na mecie Memoriałowego Biegu im. Bogdana Włosika (plac przed kościołem Arka Pana), w okolicach godziny 13.00.

Z przyjemnością ogłaszamy, że do ścisłego finału zakwalifikowało się aż dwóch uczniów naszej szkoły: Wojciech Dycha z klasy 4 TB (drugie miejsce w eliminacjach) oraz Jakub Polus, również z klasy 4TB (czwarte miejsce).

Gratulujemy i życzymy powodzenia, a pozostałym uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie.
Włosik_2021

Tekst: Katarzyna Grudzińska
Zdjęcia: Beata Juchnik