11.09.2023

Pierwsza Akcja Krwiodawstwa 2023/2024 za nami

8 września od godz. 09.00 na świetlicy naszej szkoły po raz pierwszy w tym roku szkolnym odbyła się Akcja Krwiodawstwa, którego współorganizatorem jest Hutniczy Klub Honorowych Dawców Krwi. Jak zwykle młodzież nie zawiodła. Tym razem mogli oddać krew uczniowie: Patryk Oleksy,  Emil Duniec z klasy 5 TF; Jakub Nowak, Sebastian Tyka, Przemysław Karpęcki,  Patrycja Zając z klasy 4 Ta; Oliwier Palich, Mateusz Mak, Wiktor Błachut, Olaf Kaczmarek z klasy  5 TG; Julia Trela  i Jakub Siekacz z klasy 4 LA; Kacper Żbik, Jan Hyży z klasy 4 TB oraz Artur Sałata absolwent LO. Dziękujemy Wam za tak wspaniałą postawę. Opiekunami pierwszej tegorocznej akcji z ramienia ZSZ HTS były panie: Dorota Klimek i Ewa Załoga.


Tekst: Beata Juchnik
Zdjęcia: Ewa Załoga