4.28.21

Paka dla zwierzaka

Kolejny już raz serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów, nauczycieli oraz pracowników naszej szkoły do wzięcia udziału w zbiórce darów dla bezdomnych zwierząt przebywających w Schronisku. Akcję zbiórkową zaplanowałyśmy na miesiące MAJ i CZERWIEC. Z roku na rok mamy okazję obserwować coraz większe zaangażowanie młodzieży – co, mamy nadzieję wynika z podniesienia ich wiedzy i świadomości odnośnie problemów związanych z bezdomnością zwierząt. Prosimy o przekazywanie do organizatorów asortyment ujęty na plakacie.
Organizatorzy akcji udzielają wszelkich informacji i zapraszają do aktywnego udziału.
Dary można dostarczać do: p. M.Matuszczak s.41, p. B.Juchnik Biblioteka, p. M.Ciepiela s.303, p. I.Porczak s.103.

Paka dla zwierzaka
Tekst: Marta Matuszczak
Plakat: Beata Juchnik