22.06.2023

Historyczna wycieczka rowerowa

Chcemy podzielić się z wszystkimi radosną wiadomością, że udało się zorganizować, pierwszą w historii szkoły, wycieczkę rowerową. 21 czerwca grupa zapalonych rowerzystów, w składzie: Aleksandra Gracz (1Tb), Maria Kobak (2La), Artur Krawczyk (1Tc), Maciej Pulchny (1Td), Norbert Kmiecik (2Ta), Dariusz Korczyński (3Ta), Kacper Wierzban (3Tb), Damian Kaleta (4Te) wraz z nauczycielami p. Mariuszem Miłowskim i Sebastianem Bądelem, wyruszyli do Tyńca. Była dobra atmosfera, zwiedzanie opactwa Benedyktynów, ognisko z kiełbaskami i oczywiście test kondycyjny, bo trasa liczyła 53 km. Miło i aktywnie spędzony czas sprawił, że mogliśmy się lepiej poznać. Mamy nadzieję, że to udane wydarzenie da początek fajnej i pożytecznej tradycji w naszej szkole.

Tekst: Sebastian Bądel
Zdjęcia: Sebastian Bądel & Beata Juchnik
Miniatura: Didgeman, Pixabay License, https://pixabay.com/pl/photos/je%C5%BAdzi%C4%87-na-rowerze-mak-czas-wolny-5178398/