3.25.21

Dary dla Hospicjum Św. Łazarza w Krakowie zostały dostarczone

W poniedziałek 22 marca zostały dostarczone do Hospicjum św. Łazarza w Krakowie dary rzeczowe zebrane od uczniów naszej szkoły z klas: I Ta, I La, II Tc, II Th, II Te, II Tf, III Tb, III Td, IV Ta, a także przekazaliśmy medykamenty, środki higieny osobistej i wodę zakupione za darowizny przekazane od indywidualnych darczyńców do puszki przeznaczonej na ten cel.

Przy okazji darów przekazaliśmy również ręce p. Katarzyny Wrońskiej, opiekunki wolontariatu w Hospicjum, drobne upominki oraz życzenia dla podopiecznych i personelu Hospicjum św. Łazarza z okazji nadchodzących Świąt Wielkiej Nocy.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom, wychowawcom, pracownikom szkoły oraz Rodzicom uczniów za okazane serce i wsparcie „dobrego dzieła” pomocy potrzebującym.