WYMIANA Z PARTNERSKĄ SZKOŁĄ ZE STUTTGARTU

W dniach 7-13 listopada 2016 roku gościliśmy w naszej szkole uczniów i nauczycieli naszej partnerskiej szkoły ze Stuttgartu w ramach międzynarodowego projektu Internationaler Bund. Nasza szkoła współpracuje z niemieckim partnerem od roku 2009, uczestnicząc w różnorodnych projektach europejskich. 

Tym razem temat spotkania „Otwórz oczy –…

Read more: WYMIANA Z PARTNERSKĄ SZKOŁĄ ZE STUTTGARTU

COMIESIĘCZNE STYPENDIUM W LSC COMMUNICATIONS !

 • Opublikowano: piątek, 30, wrzesień 2016 14:48
 • MM
 • Odsłony: 2323

Firma LSC Communications oferuje stypendium dla wybranych uczniów oraz dobry start po szkole! Zapoznaj się z informacjami na ten temat bezpośrednio w firmie albo u p.Marty Matuszczak, s.41.

INFORMACJE DLA UCZNIÓW: do pobrania tutaj – link.

https://rekrutacja.rrd.pl/pl/program-stypendialny-rr-donnelley,j,293

Read more: COMIESIĘCZNE STYPENDIUM W LSC COMMUNICATIONS !

NASI UCZNIOWIE NA WYMIANIE MIĘDZYNARODOWEJ

W dniach 4 – 11 marca grupa uczniów naszej szkoły wzięła udział w międzynarodowej wymianie młodzieży, którą od 25 lat prowadzimy z partnerską szkołą Berufliche Oberschule w Norymberdze.

Oprócz zawierania nowych przyjaźni i zacieśniania tych już istniejących, nasi uczniowie zwiedzali piękną Norymbergę, założony przez Rzymian Regensburg oraz…

Read more: NASI UCZNIOWIE NA WYMIANIE MIĘDZYNARODOWEJ

ZAGRANICZNA PRAKTYKA ZAWODWA TO ŚWIETNA SZKOŁA ŻYCIA

Zagraniczne praktyki zawodowe mają zapewnić młodym ludziom szeroki zakres doświadczeń oraz wiedzę i umiejętności. Jak zadbać o to, by praktyka była udana?

O tym można dowiedzieć się w umieszczonym w Magazynie Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży "info" artykule, którego autorem jest Ryszarda Szybowska - wicedyrektor ZSZ HTS organizator praktyk…

Read more: ZAGRANICZNA PRAKTYKA ZAWODWA TO ŚWIETNA SZKOŁA ŻYCIA

POLSKO-NIEMIECKA WYMIANA MŁODZIEŻY

 • Opublikowano: niedziela, 04, październik 2015 16:47
 • MM
 • Odsłony: 2472

Kolejny raz w ubiegłym tygodniu uczniowie naszej szkoły brali udział w polsko-niemieckiej wymianie młodzieży. Tym razem w naszej szkole oraz w domach naszych uczniów gościli rówieśnicy z norymberskiej szkoły partnerskiej. Był to tydzień obfitujący w zwiedzanie, poznawanie się, integrację, przełamywanie barier językowych oraz mnóstwo wrażeń.

Program…

Read more: POLSKO-NIEMIECKA WYMIANA MŁODZIEŻY

UCZNIOWIE NA WYMIANIE W NORYMBERDZE

 • Opublikowano: czwartek, 21, maj 2015 12:11
 • Super User
 • Odsłony: 2332

W dniach od 12 do 21 marca nasi uczniowie gościli u swoich rówieśników z naszej szkoły partnerskiej Berufliche Oberschule w niemieckiej Norymberdze. Był to kolejny wyjazd w ramach polsko-niemieckiej wymiany młodzieżowej organizowanej w naszej szkole pod patronatem Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży od roku 1991. Tak, tak… nasza współpraca trwa…

Read more: UCZNIOWIE NA WYMIANIE W NORYMBERDZE

ORGANIZACJE I FIRMY ZWIĄZANE Z HTS

 • Opublikowano: czwartek, 21, maj 2015 11:58
 • Super User
 • Odsłony: 2262
Stowarzyszenie Bank Żywności w Krakowie Misją Banku Żywności w Krakowie jest przeciwdziałanie marnowaniu żywności oraz zmniejszanie obszarów niedożywienia w naszym regionie.
Istotą działania Stowarzyszenia jest systematyczne pozyskiwanie żywności z różnorodnych źródeł – przede wszystkim takiej, która może ulec zepsuciu lub zniszczeniu. Następnie,…

Read more: ORGANIZACJE I FIRMY ZWIĄZANE Z HTS

 


                 
O nas

Os. Złotej Jesieni 2
31-826 Kraków
Tel.: +48 12 648 36 80
Fax: +48 12 425 04 17