HTS NA PODIUM W "BIEGU WŁOSIKA"

XXII Memoriałowy Bieg Włosika przyniósł naszej szkole wiele radości z dwóch powodów: po pierwsze trasę zabezpieczało oraz pilnowało 45 uczniów naszej szkoły, a po drugie czynny udział wzięło 37 uczniów naszej szkoły oraz dwie osoby z grona pedagogicznego: pani mgr Izabela Maziarczyk – Suszko oraz pani Pedagog Magdalena Kostrz – Jaje.

Wielkie brawa należą się wszystkim uczestnikom tego biegu za pokonanie trasy i walkę do samego końca oraz za to, że każdy uczestnik ukończył bieg. W klasyfikacji generalnej szkół nasza szkoła zajęła bardzo dobre 3 miejsce, będąc najwyżej sklasyfikowaną szkołą z Krakowa !!!

Natomiast indywidualnie Mykhola Butenko z klasy 2 Tb zajął bardzo wysokie 6 miejsce w swojej kategorii wiekowej !!!

Organizacją zabezpieczenia tego biegu oraz na trasie opiekując się naszymi uczniami oraz dopingując  ich był pan mgr Mirosław Myca.

WIELKIE GRATULACJE DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW !!!

SUKCES DZIEWCZĘCEJ DRUŻYNY SIATKARSKIEJ

Dziewczęta grające w turnieju kwalifikacyjnym do I ligi SKS piłki siatkowej po wygraniu siedmiu z ośmiu meczów wywalczyły awans do I ligi i w roku szkolnym 2016/2017 zagrają z najlepszymi drużynami krakowskich szkół średnich.

A oto skład zwycięskiej drużyny: Patrycja Kuraś i Oliwia Nęcka z klasy IV Ta, Magdalena Grzęda, Wiktoria Lany i Nadia Proberezhna z klasy I Tc, Patrycja Olszak z klasy III La oraz Sylwia Guzik i Julia Zimnicka z klasy II La.

Opiekun drużyny: p. mgr Irena Szybalska

BARDZO WYSOKIE 8.MIEJSCA W PŁYWANIU INDYWIDUALNYM

• Opublikowano: niedziela, 22, styczeń 2017 19:58
  • MM
  • Odsłony: 733

Bardzo dobre miejsca w pływaniu indywidualnym zajęli nasi uczniowie podczas Licealiady na pływalni Com Com Zone w Nowej Hucie. W stylu dowolnym zarówno Svitlana Medynska z klasy 1 Tc jak i Krystian Brodowski z klasy 2 La zajęli bardzo wysokie 8 miejsca w Krakowie na dystansie 50 m.

Serdeczne gratulacje !!!

Opiekunem podczas zawodów był mgr Mirosław Myca.

PAN PROFESOR NA ŚCIANCE SPINACZKOWEJ

14 lutego 2017 roku kadeci pierwszej i drugiej klasy wojskowej LO oraz pierwszej technikum (logistycy) z ZSZ HTS w Krakowie, ze Złotej Jesieni 2, uczyli się wspinaczki w Centrum Wspinaczkowym Forteca przy ulicy Racławickiej.

W zajęciach uczestniczył także Pan Profesor Mirosław Myca, dając przykład uczniom i zbierając brawa za swoje umiejętności. Popatrzmy jak to wyglądało…

WOJSKOWI WYGRALI HALOWĄ LIGĘ SZKOLNĄ!

• Opublikowano: czwartek, 05, styczeń 2017 21:15
  • MM
  • Odsłony: 652

Po trzech miesiącach gry, a dokładniej 13 tygodniach, gdzie rywalizowało 10 zespołów, które najpierw grały w lidze systemem "każdy z każdym" , następnie w fazie play- off a na końcu w wielkim Finale, który odbył się 20 grudnia zagrały 4 zespoły: 2 A, 4 Tb, 4 Ta oraz 3 La ...

Po bardzo emocjonujących meczach, gdzie w Finale 4 najlepsze zespoły grały "każdy z każdym" poznaliśmy najlepszą drużynę w szkole ...

1 miejsce - 3 La

Zwycięzcy zagrali w składzie: Kamil Stępa, Bartosz Włodarski, Sylwester Durmała, Mateusz Gaj, Krystian Ziętarski.

Królem strzelców został: Sylwester Kruczek z klasy 1 A , który strzelił 43 bramki.

Organizatorem ligi oraz sędzią podczas całej ligi był mgr Mirosław Myca.

Wielkie brawa dla wszystkich zespołów! Kolejna edycja już za rok!