Spotkanie Edukacyjne w Kinie

  • Opublikowano: czwartek, 07, maj 2015 09:14
  • Super User
  • Odsłony: 1612

22 października odbył się seans edukacyjny w kinie, któy rozpoczął kolejną edycję Programu Edukacyjnego ”ZainSTALuj się”. Dla uczniów klas technikum; II Ta, II Tb oraz III Tb biorących w nim udział był to pierwszy kontakt z ArcelorMittal i szansa na bliższe poznanie jednego z najważniejszych pracodawców w regionie.

W trakcie spotkania uczniowie usłyszeli również kilka wskazówek dotyczących świadomego wyboru pracy zawodowej oraz rozwijania swoich mocnych stron.

Bardzo ciekawym okazała się projekcja filmu „Narodziny stali”, ukazującego proces produkcji stali w trójwymiarze.  Po obejrzeniu filmu uczniowie mogli też sprawdzić swoją wiedzę w quzie i wygrać nagrody.

Finałem wydarzeń był seans filmu fabularnego z bieżącego repertuaru kina. Uczniowie oglądali historię Powstania Warszawskiego w obrazie Jana Komasy „Miasto 44”.

 


                 
O nas

Os. Złotej Jesieni 2
31-826 Kraków
Tel.: +48 12 648 36 80
Fax: +48 12 425 04 17