ODKRYWAMY TALENTY - INSPIRUJĄCE WYSTĘPY

W piątek, 12 kwietnia odbyła się II edycja konkursu p.t.”Odkrywamy talenty”. Już rok temu udowodniliśmy, że HTS rzeczywiście ma talent! Tak było również teraz. Publiczność była zachwycona wysokim poziomem występów i prac plastycznych.

Dzięki zaangażowaniu artystów mieliśmy okazję uczestniczyć w prawdziwym Opus Magnum - Wielkim Dziele. Uroczystość potwierdziła, że są wśród nas niezwykli, utalentowani ludzie. Często nie są to celebryci, ale ludzie skromni, bardzo pracowici, odważni. „Wielkie talenty marnują się przez brak odwagi”- wielokrotnie podkreślali Prowadzący i skłaniali do refleksji nad własnymi talentami. Występy stały się dla nas inspiracją!

Dziękujemy wspaniałym artystom, równie wspaniałej publiczności i już dzisiaj zapraszamy na następny rok!

Organizatorkami wydarzenia były Panie: Magdalena Gediga, Katarzyna Domagała i Dorota Klimek.

Podział godzin
2019/20:

Szkoły
dzienne
Lic-Tech-Branż.

 

Szkoła

 

Biblioteka

 

 Instagram

 

Wolontariat

 

DO POBRANIA

 Podręczniki 2020/21

    Wykaz - w przyg.

 

Liceum zaoczne:

1. Podanie do szkoły.

2. Harmonogram zajęć
    2019/20, 1 sem.

3. Harmonogram zajęć
    2019/20, 2 sem.

 

 

 


                 
O nas

Os. Złotej Jesieni 2
31-826 Kraków
Tel.: +48 12 648 36 80
Fax: +48 12 425 04 17