ODKRYWAMY TALENTY - INSPIRUJĄCE WYSTĘPY

W piątek, 12 kwietnia odbyła się II edycja konkursu p.t.”Odkrywamy talenty”. Już rok temu udowodniliśmy, że HTS rzeczywiście ma talent! Tak było również teraz. Publiczność była zachwycona wysokim poziomem występów i prac plastycznych.

Dzięki zaangażowaniu artystów mieliśmy okazję uczestniczyć w prawdziwym Opus Magnum - Wielkim Dziele. Uroczystość potwierdziła, że są wśród nas niezwykli, utalentowani ludzie. Często nie są to celebryci, ale ludzie skromni, bardzo pracowici, odważni. „Wielkie talenty marnują się przez brak odwagi”- wielokrotnie podkreślali Prowadzący i skłaniali do refleksji nad własnymi talentami. Występy stały się dla nas inspiracją!

Dziękujemy wspaniałym artystom, równie wspaniałej publiczności i już dzisiaj zapraszamy na następny rok!

Organizatorkami wydarzenia były Panie: Magdalena Gediga, Katarzyna Domagała i Dorota Klimek.