HTS NA TARGACH DLA GIMNAZJALISTÓW I OŚMIOKLASISTÓW

DO  MŁODZIEŻY  GIMNAZJÓW  oraz  KLAS VIII !

W ubiegły czwartek tj. 31 stycznia br. mieliście okazję zobaczyć naszą Szkołę na Targach Edukacyjnych na ul. Ułanów 9. Przedstawiliśmy Wam zawody i kierunki, w których możecie się u nas kształcić.

Mamy nadzieję, że przekonaliśmy Was, iż kładziemy  nacisk nie tylko na nowoczesne kształcenie, czego dowodem jest doskonała baza dydaktyczna, ale dajemy także możliwość rozwijania indywidualnych pasji i zainteresowań. Nasi uczniowie, a Wasi starsi Koledzy z pewnością podzielili się z Wami swoimi szkolnymi doświadczeniami. Zapewne też odczytaliście dewizę naszej Szkoły zawartą w skrócie stanowiącym pierwsze litery nazwy własnej Zespołu Szkół HTS, to innymi słowy: hobby, talent, sukces…

Jeszcze wiele razy będziecie mieli okazję zobaczyć ofertę naszej szkoły na Targach Edukacyjnych, choćby 28 lutego br. na os. Spółdzielczym 6 oaz 1 marca w Luborzycy.

Możliwe też, że nasi nauczyciele trafią do Waszych Szkół z krótkimi prezentacjami, o tym wszystkim, co składa się na jakość kształcenia, atmosferę i ugruntowaną pozycję szkoły na mapie oświatowej Krakowa.

Zapraszamy także 14 marca br. na Dzień Otwarty w ramach Krakowskiego Tygodnia Zawodowców 11 - 15 marca. Będziecie mogli osobiście przekonać się, że warto podjąć naukę w HTS. A teraz zaglądajcie na naszą stronę internetową, fb oraz instagram - czytajcie i oglądajcie… Zapraszamy!

Podział godzin
2019/20:

Szkoły
dzienne
Lic-Tech-Branż.

 

Szkoła

 

Biblioteka

 

 Instagram

 

Wolontariat

 

DO POBRANIA

 Podręczniki 2020/21

    Wykaz - w przyg.

 

Liceum zaoczne:

1. Podanie do szkoły.

2. Harmonogram zajęć
    2019/20, 1 sem.

3. Harmonogram zajęć
    2019/20, 2 sem.

 

 

 


                 
O nas

Os. Złotej Jesieni 2
31-826 Kraków
Tel.: +48 12 648 36 80
Fax: +48 12 425 04 17