X EDYCJA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO

  • Opublikowano: niedziela, 07, październik 2018 18:28
  • MM
  • Odsłony: 491

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Krakowie oraz Małopolski Kurator Oświaty ogłaszają jubileuszową X edycję Małopolskiego Konkursu Fotograficznego „Leśne Inspiracje”.

Tematem przewodnim tegorocznego fotografowania małopolskiej przyrody jest „Las – Strażnik Niepodległej”. Celem konkursu jest propagowanie wśród dzieci, młodzieży i dorosłych zainteresowania oraz szacunku dla przyrody, potrzeby jej nieustannej ochrony, ukazanie bogactwa przyrodniczego Małopolski, a szczególnie lasów, uświadomienie i zrozumienie roli lasu w życiu Narodu – w duchowym i materialnym dorobku polskiej kultury, postrzeganie lasów jako ważnego elementu dziedzictwa narodowego, a także edukacja z zakresu prowadzenia gospodarki leśnej, zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju.

Fotografie na konkurs należy przesłać (dostarczyć) do dnia 23 listopada br. do pedagoga szkolnego. Konkurs składa się z dwóch etapów. Konkurs zostanie rozstrzygnięty do końca stycznia 2019 roku. Szczegóły konkursu są zawarte w Regulaminie X Małopolskiego Konkursu Fotograficznego  „Leśne Inspiracje”.

http://www.krakow.lasy.gov.pl/de/aktualnosci/-/asset_publisher/1M8a/content/konkurs-lesne-inspiracje-zapraszamy

Zapraszamy do udziału w konkursie! Szczegółowych informacji udziela p. pedagog Iwona Dargiewicz

Nabór 2019/20:
Rekrutacja
na rok szkolny
2019/2020.

- Wniosek
o przyjęcie
do szkoły
(w przygot.).

Szkoła

 

Biblioteka

 

 Instagram

 

Wolontariat

 

DO POBRANIA

 Podręczniki 2019/20

(w przygotowaniu)

Szkoły dzienne:

1. Dyżury nauczycieli
    dla Rodziców.

2. Kalendarz roku
    szkolnego.

Liceum zaoczne:

1. Podanie do szkoły.

2. Harmonogram zajęć
    2018/19, 2 sem.

 

 

 


                 
O nas

Os. Złotej Jesieni 2
31-826 Kraków
Tel.: +48 12 648 36 80
Fax: +48 12 425 04 17