KOLEJNE UDANE DLA HTS TARGI EDUKACYJNE

Drodzy Gimnazjaliści !

8 LUTEGO w czwartek spotkaliśmy się już po raz drugi w tym roku. Tym razem na Prezentacjach Nowohuckich Szkół Ponadgimnazjalnych. Mieliście okazję przekonać się, iż dokładamy wielu starań, aby pomagać Wam w podjęciu decyzji o wyborze szkoły ponadgimnazjalnej. Sądząc po ilości Gimnazjalistów, którzy odwiedzili nasze stanowisko wystawcze mamy nadzieję, że znacie już naszą Szkołę oraz kierunki i zawody, w których kształcimy.

Nasza oferta edukacyjna jest bogata i dostosowana do aktualnych potrzeb rynku pracy, skierowana do dziewcząt oraz chłopców. Możecie się o tym przekonać osobiście odwiedzając naszą Szkołę w ramach Krakowskiego Tygodnia Zawodowców w dniach od 5 do 9 marca br., w godzinach od 8.00 do 14.30. Przyjdźcie do nas koniecznie !