II ETAP KONKURSU: ŻYCIE I DZIAŁALNOŚĆ JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO

  • Opublikowano: niedziela, 07, styczeń 2018 21:12
  • BJ
  • Odsłony: 1333

II ETAP  KONKURSU Życie i działalność Józefa Piłsudskiego

Uczniów wszystkich klas  Zespołu Szkół Zawodowych HTS , którzy w teście pisanym 5 grudnia 2017 roku otrzymali co najmniej 10 punktów, zapraszamy do  udziału w II etapie konkursu: Życie i działalność Józefa Piłsudskiego. Konkurs polega na przygotowaniu prezentacji multimedialnej, przedstawiającej fragment życia i działalności Marszałka na tle dziejów Polski i Polaków. Termin przesłania prezentacji drogą elektroniczną upływa: 9 marca 2018 roku. 

Listę uczniów zaproszonych do II etapu konkursu oraz szczegółowe warunki określa  Regulamin  konkursu, który wraz z Bibliografią dostępny jest w  bibliotece szkolnej. Dodatkowe informacje można uzyskać u organizatorów, pań: Beaty Juchnik, Izabeli  Maziarczyk – Suszko, Ewy Dybaś oraz pana Grzegorza Wyderki.

Dla zwycięzców  przewidziane są atrakcyjne nagrody – smartfon i odtwarzacze MP-4 !

Organizatorzy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


                 
O nas

Os. Złotej Jesieni 2
31-826 Kraków
Tel.: +48 12 648 36 80
Fax: +48 12 425 04 17