HTS NA PODIUM W "BIEGU WŁOSIKA"

 

XXII Memoriałowy Bieg Włosika przyniósł naszej szkole wiele radości z dwóch powodów: po pierwsze trasę zabezpieczało oraz pilnowało 45 uczniów naszej szkoły, a po drugie czynny udział wzięło 37 uczniów naszej szkoły oraz dwie osoby z grona pedagogicznego: pani mgr Izabela Maziarczyk – Suszko oraz pani Pedagog Magdalena Kostrz – Jaje.

Wielkie brawa należą się wszystkim uczestnikom tego biegu za pokonanie trasy i walkę do samego końca oraz za to, że każdy uczestnik ukończył bieg. W klasyfikacji generalnej szkół nasza szkoła zajęła bardzo dobre 3 miejsce, będąc najwyżej sklasyfikowaną szkołą z Krakowa !!!

Natomiast indywidualnie Mykhola Butenko z klasy 2 Tb zajął bardzo wysokie 6 miejsce w swojej kategorii wiekowej !!! 

Organizacją zabezpieczenia tego biegu oraz na trasie opiekując się naszymi uczniami oraz dopingując  ich był pan mgr Mirosław Myca.

WIELKIE GRATULACJE DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW !!!