HTS NA PODIUM W "BIEGU WŁOSIKA"

  • Opublikowano: piątek, 03, listopad 2017 15:56
  • MM
  • Odsłony: 1359

 

XXII Memoriałowy Bieg Włosika przyniósł naszej szkole wiele radości z dwóch powodów: po pierwsze trasę zabezpieczało oraz pilnowało 45 uczniów naszej szkoły, a po drugie czynny udział wzięło 37 uczniów naszej szkoły oraz dwie osoby z grona pedagogicznego: pani mgr Izabela Maziarczyk – Suszko oraz pani Pedagog Magdalena Kostrz – Jaje.

Wielkie brawa należą się wszystkim uczestnikom tego biegu za pokonanie trasy i walkę do samego końca oraz za to, że każdy uczestnik ukończył bieg. W klasyfikacji generalnej szkół nasza szkoła zajęła bardzo dobre 3 miejsce, będąc najwyżej sklasyfikowaną szkołą z Krakowa !!!

Natomiast indywidualnie Mykhola Butenko z klasy 2 Tb zajął bardzo wysokie 6 miejsce w swojej kategorii wiekowej !!! 

Organizacją zabezpieczenia tego biegu oraz na trasie opiekując się naszymi uczniami oraz dopingując  ich był pan mgr Mirosław Myca.

WIELKIE GRATULACJE DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW !!!

 


                 
O nas

Os. Złotej Jesieni 2
31-826 Kraków
Tel.: +48 12 648 36 80
Fax: +48 12 425 04 17