POKAZY WOJSKOWE I NIE TYLKO NA DNIACH OTWARTYCH

  • Opublikowano: środa, 26, kwiecień 2017 16:36
  • MM
  • Odsłony: 1370

22. kwietnia 2017 roku w ZSZ HTS odbył się DZIEŃ OTWARTY. W jego ramach kadeci trzech klas wojskowych (Liceum Ogólnokształcące oraz technicy logistycy) brali udział w POKAZACH WOJSKOWYCH. 

Zorganizowano i przedstawiono pokazy: taktyki czarnej, pierwszej pomocy (resuscytacji krążeniowo-oddechowej, pozycji bezpiecznej, bandażowania, układania na desce ortopedycznej i ewakuacji), sztuk walki, maskowania kolorystycznego, broni bojowej długiej i krótkiej, filmów i prezentacji o klasach wojskowych w ZSZ HTS. Cieszyły się dużym zainteresowaniem uczniów gimnazjum i ich rodziców. Kadeci i nauczyciele ZSZ HTS odpowiedzieli na wiele pytań dotyczących nauki w klasach wojskowych.

Wszystkim dziękujemy za trud włożony w prezentację szkoły.

 

 


                 
O nas

Os. Złotej Jesieni 2
31-826 Kraków
Tel.: +48 12 648 36 80
Fax: +48 12 425 04 17