KADECI ZSZ HTS NA ŚCIANCE WSPINACZKOWEJ

14 lutego 2017 roku kadeci pierwszej i drugiej klasy wojskowej LO oraz pierwszej technikum (logistycy) z ZSZ HTS w Krakowie, ze Złotej Jesieni 2, uczyli się wspinaczki w Centrum Wspinaczkowym Forteca przy ulicy Racławickiej. Dziewczęta i chłopcy radzili sobie różnie, ale zwykle dobrze i bardzo dobrze.

46 kadetów ćwiczyło w dwóch grupach i wielu podgrupach. Uczono się przejść poziomych i pionowych, z liną i bez liny, wchodzenia i poruszania się po ściankach pionowych, skośnych i poziomych. Wchodzono po linie oraz po drabince tylko za pomocą rąk. Wszyscy kadeci wielokrotnie wspięli się na ścianki o zróżnicowanym stopniu trudności podejścia.

Wszyscy mieli zadowolone miny - w przyszłym roku szkolnym powtórka.

 

 


                 
O nas

Os. Złotej Jesieni 2
31-826 Kraków
Tel.: +48 12 648 36 80
Fax: +48 12 425 04 17