SALON MATURZYSTÓW - KRAKÓW 2016

  • Opublikowano: poniedziałek, 03, październik 2016 08:26
  • EM
  • Odsłony: 1334

27 września uczniowie klasy IV TB wzięli udział w Salonie Maturzystów Perspektywy 2016, który  odbył się w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Podczas Salonu w aulach UJ odbyło się szereg prezentacji, które pomogą uczniom klas maturalnych przygotować się do egzaminu. Przedstawiciele OKE omówili m.in. zasady egzaminów z przedmiotów maturalnych – j. polskiego, matematyki, chemii, historii, biologii, geografii, fizyki, wiedzy o społeczeństwie czy j. obcego. 

W trakcie spotkań uczniowie mogli również uzyskać porady, w jaki sposób osiągnąć najlepsze wyniki z matury, jak się do niej - z sukcesem - przygotować, jak dokonać właściwego wyboru szkoły wyższej, a nawet jak wykorzystać nowoczesne narzędzia reklamowe i media społecznościowe, aby dobrze wypaść na maturze ustnej. Dodatkowo maturzyści mieli możliwość zapoznania się z różnorodnymi kierunkami studiów, warunkami przyjęć na uczelnie, czy nawet z ofertą uczelni zagranicznych. 

 

Opiekunowie: Dorota Klimek i Beata Juchnik.

 

 


                 
O nas

Os. Złotej Jesieni 2
31-826 Kraków
Tel.: +48 12 648 36 80
Fax: +48 12 425 04 17