NAGRODZENI UCZNIOWIE W RAMACH "FESTIWALU KSIĄŻKI"

  • Opublikowano: piątek, 03, czerwiec 2016 12:26
  • MM
  • Odsłony: 1338

Podczas uroczystego pożegnania klas maturalnych 29. kwietnia 2016 r. miało miejsce wręczenie nagród zwycięzcom quizów zorganizowanych w ramach "Festiwalu Książki". Gratulujemy Łukaszowi R. z klasy IV TA za osiągnięcie najlepszego wyniku oraz Karolinie D. i Agacie Ż. z klasy III LA za zdobyte wyróżnienia.

Pragniemy przypomnieć, że 21. kwietnia 2016 r. w ramach Dnia Otwartego Zespołu Szkół Zawodowych Huty im. T. Sendzimira w Krakowie odbyła się w bibliotece impreza o charakterze kulturalnym, zorganizowana dla gimnazjalistów oraz całej społeczności szkolnej. Podczas "Festiwalu Książki" można było m. in. wziąć udział w licznych quizach i konkursach, zaangażować się w akcję "wymiany książek", otrzymać słodkości opatrzone naszą okolicznościową pieczątką. Ponadto dla gimnazjalistów zainteresowanych tematyką militarną czekały drobne upominki dotyczące działalności Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej, w postaci kalendarzyków, zakładek oraz plakatów.

Dziękujemy raz jeszcze wszystkim przybyłym uczestnikom, laureatom quizów oraz osobom zaangażowanym przy organizacji "Festiwalu Książki"!
W.M.

 


                 
O nas

Os. Złotej Jesieni 2
31-826 Kraków
Tel.: +48 12 648 36 80
Fax: +48 12 425 04 17