"FESTIWAL KSIĄŻKI" W BIBLIOTECE

  • Opublikowano: poniedziałek, 25, kwiecień 2016 16:31
  • MM
  • Odsłony: 1500

21 kwietnia podczas Dni Otwartych Szkoły odbył się w naszej bibliotece „Festiwal Książki”. Na odwiedzających bibliotekę gimnazjalistów czekały liczne atrakcje i niespodzianki. Nie zapomnieliśmy także o naszych zacnych uczniach, nauczycielach i pracownikach szkoły. Każdy mógł znaleźć strawę dla siebie. Było coś dla oka, podniebienia i umysłu. Uczniowie, którzy uczestniczyli w konkursach bibliotecznych obdarowani zostali drobnymi upominkami, a na najbardziej aktywnych czekały nagrody.

Rozrywce umysłowej towarzyszyła ciesząca się dużym powodzeniem akcja „Wymiany książek”. Dziękujemy serdecznie uczniom pomagającym w organizacji Festiwalu, a uczestnikom za udział.
B.J.

 


                 
O nas

Os. Złotej Jesieni 2
31-826 Kraków
Tel.: +48 12 648 36 80
Fax: +48 12 425 04 17