TECHNIK OBSŁUGI TURYSTYCZNEJ - ATRAKCYJNY ZAWÓD

Podróżować i zarabiać jednocześnie? To możliwe!

Turystyka to jedna z najdynamiczniej rozwijających się dziedzin, która stale zwiększa zatrudnienie. Oferujemy Ci atrakcyjny zawód: technik obsługi turystycznej, który stwarza szerokie perspektywy zatrudnienia począwszy od biur podróży, poprzez obiekty bazy noclegowej, skończywszy na jednostkach administracji publicznej.

Atrakcyjność kierunku polega również na możliwości kontynuowania nauki na uczelniach wyższych oraz otwiera szerokie możliwości pracy zagranicą. Zapewniamy bardzo dobrze wyposażone pracownie przedmiotowe, zorganizowane praktyki (również zagraniczne) i wyjazdy specjalistyczne (np.  targi w Berlinie) oraz kompetentną kadrę dydaktyczną posiadającą bogate doświadczenie.

 

 

 

 

 


                 
O nas

Os. Złotej Jesieni 2
31-826 Kraków
Tel.: +48 12 648 36 80
Fax: +48 12 425 04 17