WIZYTA W CENTRUM TECHNICZMYM DELPHI

  • Opublikowano: wtorek, 22, wrzesień 2015 16:17
  • MM
  • Odsłony: 2719

Dnia 22 września młodzież z Technikum Zespołu Szkół Zawodowych HTS uczestniczyła w wycieczce naukowo-technicznej do Centrum Technicznego Delphi w Skawinie.

W ramach prowadzonego przez szkołę programu edukacyjnego „Poznaj firmę – zdobądź zawód" uczniowie klasy IVTa - technik mechatronik oraz klasy IIITb - technik mechanik mogli zwiedzić Centrum Techniczne firmy DELPHI w Skawinie.

Wizyta zawodoznawcza była okazją do poznania przez młodzież stanowisk badawczych oraz laboratoriów, a także umożliwiła zapoznanie się z pracą, jaką wykonują inżynierowie i technicy zatrudnieni w ośrodku badawczo-rozwojowym,
związanym w głównej mierze z przemysłem motoryzacyjnym.

Opiekunowie wycieczki: mgr inż. Marta Matuszczak, mgr inż. Jerzy Bożek

 


                 
O nas

Os. Złotej Jesieni 2
31-826 Kraków
Tel.: +48 12 648 36 80
Fax: +48 12 425 04 17