BIBLIOTEKA JAGIELLOŃSKA OTWIERA PODWOJE DLA UCZNIÓW SZKÓŁ ŚREDNICH

  • Opublikowano: wtorek, 12, maj 2015 13:13
  • Super User
  • Odsłony: 1606

W związku z wprowadzeniem nowego Regulaminu Biblioteki Jagiellońskiej, prawo do korzystania ze zbiorów Biblioteki Jagiellońskiej mają także uczniowie szkół średnich Krakowa.

 

Warunkiem niezbędnym jest posiadanie karty bibliotecznej, którą wystawia wypożyczania Biblioteki Jegiellońskiej. Uczniowie pełnoletni mogą uzyskać kartę biblioteczną uprawniajacą do korzystania ze zbiorów Biblioteki Jagiellońskiej zarówno w czytelniach jak i do wypożyczania poza Bibliotekę, po okazaniu dowodu tożsamości i aktualnej legitymacji szkolnej.

Uczniowie niepełnoletni mogą korzystać ze zbiorów Biblioteki Jagiellońskiej tylko w czytelniach, po przedstawieniu karty bibliotecznej, uzyskanej na podstawie aktualnej legitymacji szkolnej. Korzystanie ze zbiorów Biblioteki jest bezpłatne. Czytelnicy są zobowiązani wyłączenie do poniesienia kosztów zwiazanych z corocznym wpisem do Biblioteki.

Zapraszamy naszych uczniów do korzystania także ze zbiorów Biblioteki Jagiellońskiej.

 


                 
O nas

Os. Złotej Jesieni 2
31-826 Kraków
Tel.: +48 12 648 36 80
Fax: +48 12 425 04 17