WARSZTATY DLA UCZNIÓW – MNEMOTECHNIKA

  • Opublikowano: czwartek, 07, maj 2015 09:49
  • Super User
  • Odsłony: 2139

2 lutego 2015r w naszej szkole w ramach programu edukacyjnego „ZainStaluj się” odbyły się warsztaty z zakresu umiejętności miękkich. Warsztaty „Mnemotechnika” zorganizowane zostały przez ArcelorMittal.

Podczas warsztatu Mnemotechnika uczniowie klas: III Ta – technicy mechatronicy oraz III Tb – technicy informatycy mogli:

  • poznać techniki pamięciowe
  • udoskonalić umiejętności szybkiego zapamiętywania i uczenia się
  • przećwiczyć tworzenie i korzystanie z mapy myśli

Uczestniczenie w tych warsztatach sprawi, że uczniów nie tylko będą mieć szanse na zwiększenie swoich umiejętności współpracy zespołowej czy uczenia się, ale także będą mogli dowiedzieć się, na czym polega i jak wygląda praca warsztatowa.

 


                 
O nas

Os. Złotej Jesieni 2
31-826 Kraków
Tel.: +48 12 648 36 80
Fax: +48 12 425 04 17